        SH25-FR-SR-AD-10-X4 Bifold
        Trang chủ / Thiết bị tự động hóa
        Bộ lọc SH25-FR-SR-AD-10-X4 Bifold
        • SH25-FR-SR-MD-10-X4 Bifold
        • MG6028 E2V
        Danh mục: Thiết bị tự động hóa Thẻ: 1" NPT Filter / Regler- Bifold - SH25, Bifold Vietnam, Bộ lọc SH25-FR-SR-AD-10-X4, Bộ lọc SH25-FR-SR-AD-10-X4 Bifold, Đại lý Bifold Vietnam, SH25-FR-SR-AD-10-X4, SH25-FR-SR-AD-10-X4 Bifold Thương hiệu: Bifold Vietnam
        • Mô tả
        • Đánh giá (0)
        Bifold Vietnam,Bộ lọc SH25-FR-SR-AD-10-X4 Bifold
        SH25-FR-SR-AD-10-X4 Bifold
        “Hành động kịp thời –  Đáp ứng nhanh chóng – Dẫn đầu tự động – Đi đầu cải tiến”
        Xem thêm Các thương hiệu nổi tiếng trên thế giới mà công ty chúng tôi phân phối
        SẢN PHẨM
        Name:SH12-FR-SR-AD-10-X4
        Description:Model Code: Air preparation unit, 1/2 connections, -20C to +135C, Model Type: Filter regulator, Self/Non Relieving: Self relieving, Drain option: Auto drain, 16 bar maximum inlet pressure, Output Press Range: 0.4 – 10 bar output range, Filter Element: 40-50 Micron filter element, Connections: NPT connections, Gauge port option: 1/8 Gauge port, Adjustment option: Allen key adjustment, Drain screw option: Regular drain screw, Brackets: No Brackets.
        Weight (kg):1.42
        Max Pressure (bar):16
        100% EU